Neden Erken Boşalıyorum?

Neden erken boşalıyorum ? Erken boşalma problemi erkelerin en sık yaşadığı problemlerden biridir. Erken boşalmaya neden olan birçok fiziksel ve psikolojik faktör vardır. Kişiler fiziksel ve psikolojik faktörleri bir hekime danışarak çözebildiği gibi sorunlarını kendi tespit edip kendileri de çözüm üretebilirler. Erken boşalma kişinin kontrolsüz denetimi sonucu istemsiz olarak boşalması durumudur.

Kişiler cinsel ilişkide aşırı heyecanlanırsa, veya ilk kez ulaşacağı bir deneyim yaşarlarsa erken boşalma problemi yaşayabilirler. Bunun dışında partneri ile olan ilk seks deneyimi ve çeşitli kayganlaştırıcı ve benzeri penisi çabuk etkileyen ürünlerin kullanılması erken boşalmaya neden olan faktörler arasında yer alır.

Erken boşalma psikolojik nedenler ile yaşanabildiği gibi fiziksel nedenlere bağlı olarak da yaşanabilmektedir. Hormonsal bozukluklar, alkol kullanımı, sinir sistemi rahatsızlıkları gibi etmenler erken boşalmaya neden olan fiziksel faktörler arasında yer alır. Erken boşalma tedavisinde kişilerin psikolojik ve fizyolojik müdahaleler görmesi bu problemi aşmalarında onlara yardımcı olacaktır.

Erken Boşalmanın Çözüm Yolları

Ancak önce sorunun hangi faktör nedeni ile kaynaklandığını bulmak gerekir. Eğer psikolojik faktörler nedeni ile erken boşalma problemi yaşıyorsanız cinsel terapiste başvurarak çeşitli psikotedavi yöntemleri ile erken boşalma sorununuzu çözebilirsiniz. Olayın fiziksel faktörlerde yer alması ise tıbbi müdahaleler veya ilaç tedavisi yöntemlerini gerekli kılabilmektedir. Erken boşalma erkeklerde şu sebepler ile görülebilmektedir ;

  • Partneri ile olan ilk cinsel birleşme deneyimi
  • Kişinin cinsel birleşmede beklemediği bir deneyime ulaşması
  • Ön sevişme safhasının gereğinden fazla uzun tutulması
  • Alkol Kullanımı
  • Sinir sisteminde oluşan rahatsızlıklar
  • Hormonlarda meydana gelen bozulmalar

Gibi çeşitli nedenler eren boşalmaya neden olur.

Erken Boşalma Tedavisinde Neler Yapılır?

Erken boşalma tedavisi kişinin bu problemini yenmesi için gerekli olan fiziksel veya psikolojik tedavileri görme aşamasıdır. Kişiler erken boşalma problemini yenmek istiyorsa sorunun kaynağını çözdürüp psikolojik yada fiziksel olarak tedavi görmelidirler. Erken boşalma belirtileri kişilerde belirtisini verdikten sonra acilen hekime başvurmayı gerektirir.

Öncelikle bilinmesi gereken ilk şey, kişinin yaşadığı sorunun hangi faktörden kaynaklandığıdır. Psikolojik veya fizyolojik bir sorun ise buna göre yönlendirme yapılır. Kişiler psikolojik problemlerde cinsel terapiste yönlendirilir ve burada onlara çeşitli tekniklerle tedavi yöntemleri uygulanır.

Heyecanını yenme, cinsel ilişkide sakinlik, cinsel ilişkiyi gözünde gereğinden fazla büyütmek gibi sorunlar kişinin burada çeşitli tedaviler ile yendiği sorunlardır. Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde bu problemler eğer fizyolojik problemlerden oluşuyorsa kişiye uygulanan yöntemler tıbbi veya ilaç tedavisi yöntemleriyle sağlanabilir.

Erken Boşalmayı Engelleyen İlaçlar

Tıbbi müdahaleler ilaç tedavisine nazaran daha az tercih edilmektedir. İlaç tedavisi yönteminin yanın da kişilere geciktirici ürünler ve spreyler de tavsiye edilmektedir. Erken boşalmayı engellemek için en etkili ilaçlar arasında olan cialis 100 mg 30 tablet hapları ve geciktirici spreylerdir. Bu spreyler ve diğer geciktirici ürünler kişinin fayda görmesini sağlayacak etkili ürünlerdir. Fakat piyasada sahtesi olan bu ürünleri seçerken dikkatli olmak daha hassas davranmak gerekir.

Kişilerin tıbbi müdahalede yetersiz kalmaları ilaç tedavisi yöntemine başvurmalarına neden olur. İlaç tedavisi yöntemi oldukça başarılı yöntemlerden biridir. Bu yöntemde kişilerin erken boşalma problemleri büyük ölçüde başarıya ulaşırken, kişiler kalan hayatlarındaki seks deneyimlerinde bu problemleri ilaçlar vasıtası ile aşabilirler. Kullanılan ilaçların ciddi boyutlarda yan etkisi olmaz.

Sadece yanlış kullanımlar sonucu baş ağrısı, baş dönmesi gibi kısa süreli ağrılar yaşanabilmektedir. İlaç tedavisi yöntemi hem kısa sürede sonuç almak hem de kesin çözüme ulaşmak için tercih edilen ideal bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanılan birçok ürün var fakat kişilerin adını sıkça duyduğu orijinal cinsel ürünlere ulaşması gerekir. Bu ürünlere ulaşmak erken boşalma problemlerini büyük ölçüde çözecektir. Neden erken boşalıyorum ? sorunun çözümü için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Cialis fiyat